Ga naar hoofdinhoud

De Skuorre

Beschrijving

Ruim opgezet appartement op de begane grond met groot zonnig terras.

De Skuorre is ruim en compleet ingericht en bevindt zich volledig op de begane grond. Het appartement beschikt over 4 slaapkamers, waarvan 2 met een tweepersoonsbed, 1 met twee éénpersoonsbedden en 1 met een éénpersoonsbed en eventueel een kinderledikant. 

Daarnaast zijn er nog twee badkamers en een apart toilet. De grote badkamer beschikt over een inloopdouche en een Whirlpoolbad. De kleine badkamer beschikt over een inloopdouche en een tweede toilet. 

De volledig ingerichte open keuken biedt alles voor een gezamenlijk ontbijt, lunch en diner aan de grote eettafel. De aangrenzende woonkamer is voorzien van twee banken en twee stoelen om nog even na te genieten van de belevenissen. De smart tv met Sonos soundbar en de gratis wifi zorgen voor vermaak voor jong en oud. 

Het eigen terras biedt veel beschutting tegen de wind en heeft door de zuidwestelijke ligging veel zon.

7 personen + baby | 4 Slaapkamers | 2 badkamers | 95m² 

Uitstekend
9,3
24 reviews
alles
Floris (NL)
Internet aanwezig

Kenmerken

Algemeen

Aantal personen (minimum): 1
Aantal personen (maximum): 7
Aankomsttijd: 15:00
Vertrektijd: 10:00
Oppervlakte: 95 m²
Accommodatietype: Vakantiehuis
2 badkamers
4 slaapkamers
Luxe niveau: 4 sterren
ANWB classificatie: 3 sterren
Kindvriendelijk
Huisdieren niet toegestaan
Roken niet toegestaan
Internet aanwezig
Rookalarm
Zonnepanelen
Westelijke ligging

Buitenvoorzieningen

Barbecue
Buitenverlichting.
Parasol(s)
Parkeerplaats(en) (1)
Speeltoestel(len)
Tennisbaan in de omgeving
Terras (1)
Tuin
Tuinstoel(en) (7)
Tuintafel(s) (1)
Picknicktafel
Parasol
Fietsenstalling
Grasveld
Tuinmeubilair

Duurzaam

Zonnepanelen
Heat pump
Energie label A

Audio / internet

Belgische TV zender(s)
Kabel TV aansluiting
Nederlandse TV zender(s)
Internet via glasvezel
Flatscreen TV (1)
Duitse TV zender(s)
Internationale TV zender(s)
Smart TV
Sonos
WIFI

Kinderen

Kinderbed (1)
Bedlinnen voor kinderbed
Kinderspeelgoed
Kinderstoel (1)

Privacy

Eigenaar op het terrein
Andere gasten mogelijk

Wellness

Whirlpool
Badmeubel
Douche

Verwarming

Boiler warm water
Centrale verwarming

Overig

Wasmachine
Vaatwasser
Stofzuiger
Droogrek
Filter koffiezetapparaat
Nespresso koffiezetapparaat
Föhn

Indeling

Kamer

Woonkamer
Begane grond
Laminaat
2-zitsbank
3-zitsbank
Stoel(en) (2)
Zithoek

Slaapkamer

Begane grond
Laminaat
1-persoons dekbed
Eenpersoons matras
Kledingkasten
1 x Boxspring (90 x 200)

Slaapkamer

Begane grond
Laminaat
1-persoons dekbed (2)
Tweepersoons matras
Kledingkasten
Spiegel
1 x Boxspring (160 x 200)

Slaapkamer

Begane grond
Laminaat
1-persoons dekbed (2)
Tweepersoons matras
Kledingkasten
1 x Boxspring (180 x 200)

Slaapkamer

Begane grond
Laminaat
1-persoons dekbed (2)
Eenpersoons matras
2 x Boxspring (90 x 200)

Badkamer

Begane grond
Douche
Toilet
Wastafel(s)

Badkamer

Begane grond
Douche
Wastafel(s) (2)
Föhn
Whirlpool

Toilet

Begane grond

Keuken

Complete keukeninventaris
Afzuigkap
Nespresso
Koffiezetapparaat (filter)
Kookgerei
Servies en bestek
Koel-vriescombinatie
Oven

Kaart & omgeving

Baaiduinen

Baaiduinen is een kleind oud gehucht onder de rook van Midsland dat midden op Terschelling ligt. 

Op 1 januari 2018 had het dorp 107 inwoners. Baaiduinen is omringd door een aantal kleine maar veel oudere nederzettingen, Kinnum, Kaard en Horp. Baaiduinen geldt als het jongste dorp van Terschelling en is pas in de negentiende eeuw als een zelfstandige nederzetting erkend.

Het dorp bestaat uit een rij oude Terschellinger boerderijen aan weerszijden van de hoofdweg. De meeste boerderijen zijn verbouwd ten gunste van het toerisme. Veehouderij is vanouds de voornaamste inkomstenbron. Tegenwoordig zijn er weinig veehouders meer in Baaiduinen en is het toerisme de voornaamste bron van inkomsten.

Ten noorden van Baaiduinen ligt een uitgestrekt poldergebied met de naam "het Hoge Land". In het midden van het Hoge Land ligt het Korea bos, dat in 1953 is aangelegd met als voornaamste doel de werkverschaffing. Terschelling is dan ook één van de weinige waddeneilanden met een echt bos. 

Stryper Wyfke

Het Stryper Wyfke is een sage die zich in 1666 op Terschelling afspeelt. Een oud vrouwtje behoedt daarin het eiland voor verdere plunderingen door optrekkende Engelse soldaten.

Volgens de sage wilden de soldaten na de plundering van West-Terschelling dat jaar al stropend oostelijk over het eiland verder trekken. Gaandeweg doemde in de verte het in de mist gelegen kerkhof op met zijn grafzerken en begravenen. De Engelsen vermoedden echter een Hollandse versterking.

De vraag aan een passerend oud vrouwtje wat dat in de verte was, leverde de soldaten als antwoord op: "Ze staan er met honderden, maar liggen er bij duizenden.". De Engelsen sloegen daarop op de vlucht en verlieten het eiland.

Contact - Goudberg Appartementen

Bijzonderheden

Tip: Reserveer direct up plaatsen op de boot bij het boeken van uw vakantie. Dit doet u op www.rederij-doeksen.nl